HP507A تراشه تونر سازگار برای لیزر جت شرکت 500 رنگ M551 CE400A CE401A CE402A CE403A
تماس با شخص : Balson
شماره تلفن : +86 14776894149
واتساپ : +8614776894149
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نام محصول: | تراشه تونر | رنگ: | KCMY |
|---|---|---|---|
| بازده: | 5K، 10.5K، 7K | نسخه: | WW |
| وضعیت: | جدید سازگار | برای مدل: | CE250A، CE250X، CE251A، CE252A، CE253A |
| برجسته کردن: | تراشه تونر 504A سازگار,کارتریج چاپگر لیزر CE250A,تراشه تونر HP CP3525 |
||
توضیحات محصول
| نام تجاری سازگار | HP |
|---|---|
| رنگ | K C M Y |
| سود | 5K/7K، 10.5K/7K |
| نسخه | WW |
| کد OEM | CE250X/CE250A/CE251A/CE252A/CE253A ((504A) |
| مدل های سازگار | Hp Color LaserJet CP3525/CP3525N/CP3525DN/CP3525X/CM3530/CM3530TS |
| شرایط | جدید سازگار |
| کد OEM | مدل سازگار | سود | رنگ | نسخه |
|---|---|---|---|---|
| CE250A/504A | تونر چیپ اچ پی رنگ لیزر جت CP3525/CP3525N/CP3525DN/CP3525X/CM3530/CM3530TS | 5K | K | WW |
| CE250X/504X | تونر چیپ اچ پی رنگ لیزر جت CP3525/CP3525N/CP3525DN/CP3525X/CM3530/CM3530TS | 10.5K | K | WW |
| CE251A504A | تونر چیپ اچ پی رنگ لیزر جت CP3525/CP3525N/CP3525DN/CP3525X/CM3530/CM3530TS | 7K | C | WW |
| CE252A/504A | تونر چیپ اچ پی رنگ لیزر جت CP3525/CP3525N/CP3525DN/CP3525X/CM3530/CM3530TS | 7K | Y | WW |
| CE253A/504A | تونر چیپ اچ پی رنگ لیزر جت CP3525/CP3525N/CP3525DN/CP3525X/CM3530/CM3530TS | 7K | م | WW |
وارد کنید پیام شما